Adwokat odszkodowania Gdańsk

Jesteś ofiarą wypadku, utraciłeś mienie bądź straciłeś bliską Ci osobę?

Adwokat odszkodowania GdańskW tych i wielu innych sytuacjach masz prawo wystąpić do ubezpieczyciela o wypłacenie odszkodowania. Zaufaj naszemu adwokatowi, który zajmuje się odszkodowaniami na terenie miasta Gdańsk. Służy swoją wiedzą, bogatym doświadczeniem i licznymi umiejętnościami.

Adwokat oferuje skuteczną pomoc dotyczącą odszkodowań z tytułu odpowiedzialności cywilnej w Gdańsku. Odszkodowania dotyczą: szkód osobowych, szkód majątkowych, szkód komunikacyjnych, wypadków losowych, wypadków przy pracy, wypadków w gospodarstwach rolnych, śmierci bliskiej osoby.

Często mówi się, że ubezpieczalnie wypłacają jak najniższe odszkodowanie lub nie wypłacają go wcale. Wykorzystują niewiedzę, naiwność i trudną sytuację osób. Chcąc uniknąć tego, warto zwrócić się o pomoc do adwokata od odszkodowań w Gdańsku. Nasz adwokat reprezentuje klienta przed organami ubezpieczeniowymi oraz dochodzi do rozstrzygnięcia spraw spornych (na przykład odmówiono wypłaty lub kwota była zbyt niska). Kancelaria Młyńska kompleksowo zajmuje się całym procesem polegającym na uzyskaniu odszkodowania.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ KANCELARIĄ, JESTEŚMY SKUTECZNI
Tel. (58) 301 62 41
Tel. (58) 301 62 42
e-mail: info@kancelariamlynska.pl

Projekt i realizacja: Ideal Soft

top