Frankowicze Gdańsk

Szybka pomoc dla frankowiczów w Gdańsku

Frankowicze GdańskNiskie oprocentowanie i stabilna stopa procentowa w poprzedniej dekadzie dwudziestego pierwszego wieku skłoniły Cię to zawarcia umowy kredytowej we frankach szwajcarskich, a obecnie Twoja sytuacja kredytowa diametralnie uległa pogorszeniu? Daj sobie pomóc! Pomoc dla frankowiczów jest realna.

Kancelaria Młyńska specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich. Pomagamy podjąć odpowiednie kroki mające na celu poprawę swojej sytuacji finansowej. Proponujemy różnorodne rozwiązania o charakterze prawnym, za pomocą których jest możliwe obniżenie rat kredytu lub zmniejszenie dotychczasowego zadłużenia wobec konkretnego banku.

Jako doświadczony adwokat w wielu sprawach oferuję pomoc na najwyższym poziomie. Pomoc i zaangażowanie kieruję do frankowiczów w Gdańsku i innych, zadłużonych osób. Dokładnie przenalizuję umowę kredytową i postaram się zaproponować jak najskuteczniejsze rozwiązanie. Świadczę pomoc na etapie sądowym oraz egzekucyjnym.

Zachęcam do skorzystania z usług kancelarii adwokackiej. Dla nas liczy się zadowolenie klienta z pomyślnego przebiegu sprawy.

Kwestiami związanymi z kredytami frankowymi zajmuje się tylko i wyłącznie Kancelaria mecenasa Sławomira Bąkowskiego.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ KANCELARIĄ, JESTEŚMY SKUTECZNI
80-846 Gdańsk, ul. Młyńska 21
Tel: 501 372 512
Email: bakowski@kancelariamlynska.pl

Projekt i realizacja: Ideal Soft

top