Prawnik frankowicze Gdańsk

Specjalizujemy się w kredytach frankowych w Gdańsku

Prawnik frankowicze Gdańsk Kancelaria Młyńska pragnie zaoferować Państwu pomoc prawną w wielu sprawach. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z frankowiczami z Gdańska i okolic. Dokonujemy realnej oceny możliwości dochodzenia ich roszczeń. Pomagamy w sprawach przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF.

Nasz prawnik pomaga frankowiczom w pełni kompleksowo, proponując różne rozwiązania: całkowite unieważnienie umowy kredytowej, zmniejszenie zadłużenia wobec banku lub obniżenie rat kredytów. Wieloletnia praktyka daje ogromne możliwości szeroko rozumianej pomocy frankowiczom z Gdańska. U nas znajdziesz dobrego prawnika dla frankowiczów!

Zajmujemy się od A do Z całym postępowaniem. Załatwiamy wszelkie formalności, dokumenty, pilnujemy wyznaczony terminów, reprezentujemy klienta. Dbamy o to, aby każdy czuł się u naj bezpiecznie i komfortowo. Zadowolenia klienta z naszych usług jest dla nas priorytetem.

Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii adwokackiej. Dla nas liczy się zadowolenie klienta z pomyślnego przebiegu sprawy.

Kwestiami związanymi z kredytami frankowymi zajmuje się tylko i wyłącznie Kancelaria mecenasa Sławomira Bąkowskiego.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ KANCELARIĄ, JESTEŚMY SKUTECZNI
80-846 Gdańsk, ul. Młyńska 21
Tel: 501 372 512
Email: bakowski@kancelariamlynska.pl

Projekt i realizacja: Ideal Soft

top