Skarga nadzwyczajna Gdańsk

Chciałbyś skutecznie zaskarżyć wyrok sądu?

Adwokat odszkodowania GdańskSkarga nadzwyczajna to jeden z nowych środków zaskarżenia z pomocą którego istnieje możliwość wzruszenia uprawomocnionego wyroku oraz ponownego rozpatrzenia sprawy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy nie zgadzają się z postanowieniem organu sądowego. Służymy swoją pomocą, radą, doświadczeniem w sprawach dotyczących skargi nadzwyczajnej w Gdańsku.

Jeśli nie zgadzają się Państwo z wyrokiem wydanym przez sąd, uważacie, że narusza on zasady sprawiedliwości społecznej lub praworządności, macie prawo złożyć skargę nadzwyczajną. Pozwala ona na podważenie wyroków sądowych dotyczących spraw karnych oraz spraw cywilnych. Należy pamiętać, że skarga, aby była skuteczna, prawomocne orzeczenie musi naruszać prawo, prawa człowieka, być niezgodne z materiałem dowodowym.

Oferujemy pomoc w sporządzeniu odpowiedniego wniosku dotyczącego skargi nadzwyczajnej Gdańsk oraz jego uzasadnienia, które jest bardzo ważną kwestią. Podanie właściwych argumentów przyczynia się do skuteczności wniosku. Warto pamiętać, że skargę nadzwyczajną można wnieść w terminie 5 lat od uprawomocnienia się postanowienia sądu. W przypadku, gdy została wzniesiona kasacja – mamy na to rok czasu. Znajomość przysługujących praw obywatelowi jest ważna. Zachęcamy do kontaktu z kancelarią. Proponujemy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ KANCELARIĄ, JESTEŚMY SKUTECZNI
Tel. (58) 301 62 41
Tel. (58) 301 62 42
e-mail: info@kancelariamlynska.pl

Projekt i realizacja: Ideal Soft

top